Про компанію

Про компанію

УКРАЇНСЬКА МІНЕРАЛЬНА КОМПАНІЯ була заснована на ідеї, що промисловий розвиток, який роблять умілі люди, має створювати цінність для суспільства.

Ми прагнемо формувати майбутнє продуктів завдяки нашим зусиллям у розробці корисних копалин та відновлюваних ресурсів, безпечним та стійким способом – задовольняючи зростаючу потребу світу в нових продуктах і водночас дбаючи про навколишнє середовище.

Головний офіс знаходиться у місті Києві, Україна, а компанія присутня у 7 країнах світу і має понад 15 мінеральних продуктів у своєму портфелі.

Слідкуйте за нашими оновленнями та новинами про нові продукти та рішення, про наші інтереси, про те, що ми робимо і як ми це робимо.

750

Саме такий тоннаж склав ЕКСПОРТ компанії у 2018 році
у різні країни на різних континентах, сухопутним і морським транспортом.

420

Дана величина сформована ІМПОРТОМ вихідної сировини з метою доопрацювання та надання йому покращених характеристик та властивостей.

Статистика

100%

ФІЛОСОФІЯ У ВИРОБНИЦТВІ

Основою багатьох наших продуктів є використання вторинної сировини і, як наслідок, конкурентне ціноутворення та турбота про навколишнє середовище

76%

ЗРОСТАННЯ ВИРОБНИЦТВА

досягнуто завдяки збільшенню продажів та ринку збуту в різні індустрії життєдіяльності людини та за 2018 календарний рік досяг 76%. Наступного року ми плануємо збільшити динаміку

42%

ВАРТІСТЬ

яка нижче за імпортні продукти в середньому на 42%, дозволяє збільшувати кількість наших споживачів, імпортозаміщуючи даною сировиною індустрії ЛКМ, кераміки, цегляного виробництва, РТІ та інших

18%

ДОЛЯ РИНКУ НАШОЇ ПРОДУКЦІЇ

На території України досягла 18% у 2018 році завдяки стабільній якості, комфортним умовам постачання та оплати.

ВИРОБНИЦТВО

Виробничі потужності підприємства розташовані у м.Дніпро, а склади на території України дозволяють клієнтам
отримувати продукт оперативно та зручним для них способом. Наш клієнт може бути впевнений у тому, що продукт, який купується у нас, отриманий на власному виробництві і не є об’єктом перепродажу.

ВАРТІСТЬ

В основі виробництва наших продуктів лежить локальна сировина, даючи можливість бути більш гнучкими у питаннях ціноутворення, а це дозволяє клієнтам прогнозувати вартість своєї продукції на тривалий період. Ми завжди відкриті до діалогу та готові йти назустріч нашим партнерам.

ОПЛАТА І ДОСТАВКА

Працюючи з нами, наші клієнти отримують прямі контракти з виробником, що дозволяє мати комфортні умови з доставки та оплати, вибудовувати тривалі партнерські відносини та розраховувати на технічну підтримку. При цьому відвантаження продукції може відбуватися зі складів, розташованих у Києві, Дніпрі, Одесі та Львові.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Наша продукція постійно проходить контроль якості, який визначається як власною, так і незалежною лабораторією. Високі стандарти якості та норми виробництва, що підтримуються нашим підприємством, підтверджуються метрологічним та санітарно-епідемологічним висновками.

Останні новини

(EN) CALCINED KAOLIN
for paints, plastics and rubbers

Вибачте цей текст доступний тільки в “EN”.

(EN) IRON OXIDE PIGMENT
for paints, ceramics and bricks

Вибачте цей текст доступний тільки в “EN”.

[:ru]

Спасибо!
Ваше сообщение было отправлено.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время”


Thank!
Your message has been sent.
We will contact you shortly

[:]